Doradca Kredytowy Małgorzata Soliwoda

Małgorzata Soliwoda

0 opinie

Ekspert kredytowy z ponad 20 letnim doświadczeniem. Zapewniam kompleksową obsługę kredytu hipotecznego i gotówkowego, dokładnie analizuję potrzeby i szukam najlepszych rozwiązań.

Bydgoszcz +48 501...Pokaż numer

O mnie

Specjalizuje się w pozyskaniu kredytów hipotecznych i gotówkowych z możliwością refinansowania i konsolidacji kredytów. Zapewniam indywidulane podejście, szczegółowo omawiam sytuacje klienta i szukam najlepszych z dostępnych rozwiązań na rynku. Co ważne klient ponosi wyłącznie koszty bankowe uzyskania kredytu. Prowadzę klienta przez cały proces pozyskania kredytu a także po jego uruchomieniu. Zapewniam wsparcie m.in. w: weryfikacji zdolności kredytowej w różnych bankach, przygotowaniu i złożeniu do banków dokumentacji kredytowej, omówieniu umowy kredytowej. Dodatkowo współpracuję z: rzeczoznawcami, notariuszami, ubezpieczycielami. Jeśli jesteś osobą, która planuje zakup/budowę nieruchomości to dobrze trafiłeś. Zachęcam do kontaktu i współpracy również w formie online na Google Meet.

Doświadczenie zawodowe

 • Pośrednik Kredytowy

  własna działalność gospodarcza

  mar 2004 – obecnie (18 lat i 7 miesiący)

 • Doradca Klienta

  Multibank

  maj 2002 – sie 2012 (10 lat i 3 miesiące)

 • Doradca Klienta

  Bank Pekao SA

  kwi 1995 – kwi 2002 (7 lat)

Lokalizacja

Opinie

0,0 /5
(0 opinie)
5 4 3 2 1

Skorzystałeś z pomocy tego eksperta

Dodaj opinię i pomóż innym w wyborze

Formualrz dodawania opinii

Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się aby dodać opinię.

Udostępnij

Poznaj opinie o naszych ekspertach

Dowiedz się więcej o współpracujących z nami specjalistach i wybierz partnera, który pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązania.

Jesteś ekspertem kredytowym?