Doradca Kredytowy Sebastian Olchowik

Sebastian Olchowik

0 opinie

Dzień dobry, mam na imię Sebastian. Dzięki mojej pomocy otrzymasz najtańszy kredyt na rynku oraz opiekę również po zakończeniu procesu i przydatne wskazówki pracy z kredytem.

Gdynia ...Pokaż numer

O mnie

💡 Dzień dobry, mam na imię Sebastian i zajmuję się profesjonalną pomocą w pozyskiwaniu kredytów dla przedsiębiorców i osób prywatnych w firmie INVEST MIND. OFERTA USŁUG: 📈 KREDYTY HIPOTECZNE - Dzięki mojej pomocy uzyskasz finansowanie na najlepszych warunkach oraz opiekę również po zakończeniu procesu i przydatne wskazówki obchodzenia się z kredytem. Moja pomoc w tym zakresie jest dla Ciebie BEZPŁATNA. 📈 KREDYTY FIRMOWE - zajmuję się profesjonalną pomocą w pozyskaniu kredytów dla firm. Oszczędzam czas i pieniądze moich klientów dumnie reprezentując ich przed bankami. Utrzymuję wieloletnie relacje w kilkunastu bankach dzięki czemu jestem w stanie dokładnie przeanalizować sytuację i przygotować plan działania jeszcze przed złożeniem wniosków o kredyt.

Doświadczenie zawodowe

 • Ekspert Kredytowy

  Invest Mind

  sie 2019 – obecnie (3 lata i 10 miesiący)

  Od serca pomagam Wam uzyskać kredyt hipoteczny, gotówkowy lub finansowanie dla Waszych firm. Stawiam na dokładność, skuteczność i bezpieczeństwo każdej transakcji. Sprawdź moje opinie w google pod nazwą "Invest Mind".

Edukacja

 • Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze

  Uniwersytet Gdański

  paź 2015 – obecnie (4 lata i 9 miesiący)

Moje publikacje

Lokalizacja

Opinie

0,0 /5
(0 opinie)
5 4 3 2 1

Skorzystałeś z pomocy tego eksperta

Dodaj opinię i pomóż innym w wyborze

Formualrz dodawania opinii

Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się aby dodać opinię.

Udostępnij

Poznaj opinie o naszych ekspertach

Dowiedz się więcej o współpracujących z nami specjalistach i wybierz partnera, który pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązania.

Jesteś ekspertem kredytowym?