Doradca Kredytowy Kamil Piskorz

Kamil Piskorz

2 opinie

Od 8 lat pomagam Klientom w uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego. Dodatkowe opinie - https://www.facebook.com/Kamil-Piskorz-Odpowiedzialne-Finanse-107018824211641

Warszawa

O mnie

Jestem niezależnym ekspertem finansowym zajmującym się każdą formą kredytowania nieruchomości. Moje wieloletnie doświadczenie, wiedza i wsparcie poparte są opiniami zadowolonych Klientów, którzy za moim pośrednictwem kupili wymarzone mieszkanie, lub wybudowali dom. Współpracuję również z innymi podmiotami tj. rzeczoznawcy majątkowi, agenci ubezpieczeniowi, co znacznie usprawnia cały proces kredytowy, a Klient dzięki temu może spać spokojnie, bo wie, że wszystko będzie załatwione szybko i sprawnie. Pomogłem wielu Klientom, dla których sytuacja wydawała się na tyle trudna, że uzyskanie kredytu będzie dla Nich niemożliwe, wiele jednak staje się możliwe przy odpowiednim przygotowaniu. Po uzyskaniu kredytu każdy z moich Klientów może liczyć na wsparcie i pomoc z mojej strony.

Doświadczenie zawodowe

 • Manager ds. Kluczowych Klientów

  GRUPA ANG S.A.

  kwi 2014 – obecnie (9 lat i 5 miesiący)

  Obsługa Klientów w zakresie kredytów hipotecznych. Współpraca z deweloperami, agencjami nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi i agencjami ubezpieczeniowymi. Pomoc na każdym etapie starania się o kredyt hipoteczny. Wsparcie po uzyskaniu finansowania.

Edukacja

 • Finanse i rachunkowość

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  wrz 2012 – obecnie (4 lata i 10 miesiący)

Lokalizacja

opinie

5,0 /5
(2 opinie)
5 4 3 2 1

Skorzystałeś z pomocy tego eksperta

Dodaj opinię i pomóż innym w wyborze

Formualrz dodawania opinii

Aby dodać opinię musisz być zalogowany. Zaloguj się aby dodać opinię.

 • Justyna Cąkała

  31 sierpnia 2022
  Czy ta opinia była pomocna? Tak, była pomocna 0 Nie, nie była pomocna 0
  Z racji przekonań, razem z narzeczonym byliśmy bardzo sceptyczni co do korzystania z usług doradcy finansowego. Najpierw złożyliśmy wnioski w 3 bankach, lecz każdy z nich odmówił udzielenia kredytu. Niestety problemy w spłacie z kilku poprzednich lat kredytów gotówkowych zaważyły na tym. Po namowie mojej koleżanki, która kupiła mieszkanie rok wcześniej otrzymaliśmy kontakt do Pana Kamila i to był strzał w 10! Nie dość, że uporządkował historię kredytową mojego już obecnego męża w BIK, to dodatkowo po negocjacjach z bankami uzyskaliśmy najtańszy możliwy kredyt na rynku (wszystko porównywaliśmy w tamtym okresie). Do tego od złożenia dokumentów do podpisania umowy w banku nie minął nawet tydzień! Bardzo dziękujemy Panie Kamilu, z serdecznością będziemy Pana polecać osobom które pragną wymarzonego M!
 • Karolina Kaszewska

  24 sierpnia 2022
  Czy ta opinia była pomocna? Tak, była pomocna 1 Nie, nie była pomocna 0
  Pan Kamil jest najlepszą osoba jaką spotkaliśmy na naszej drodze do spełniania marzeń o wymarzonym domu 🏡 Przeprowadził nas przez proces kredytu hipotecznego w bardzo profesjonalny, jasny i uczciwy sposób. wielokrotnie ocalił nas przed transakcjami jaki mogły być dla nas bardzo ryzykowne.😐 Przez ostatni rok był dla nas ogromnym wsparciem zawsze gdy go potrzebowaliśmy 💪 Polecam Pana Kamila z czystym sercem i sumieniem zwłaszcza dla osób które mają pierwszy raz doczynienia z kredytem i bardzo się go boja 😮 Z pewnością z Panem Kamilem spotkamy się przy następnych inwestycjach 🏡🍸🍾
Udostępnij

Poznaj opinie o naszych ekspertach

Dowiedz się więcej o współpracujących z nami specjalistach i wybierz partnera, który pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązania.

Jesteś ekspertem kredytowym?